Záclony a závěsy

V našem studiu si vyberete z bohaté nabídky vzorů záclon, závěsů, dekoračních a potahových látek od předních zahraničních i tuzemských dodavatelů:

ADO,  HECO, Unland/Dossign, Szintetika , Českomoravská textilní, Voigtmann & Kruschwitz

Nabízíme záclony, závěsy, dekorační a potahové látky ve všech cenových kategoriích a provedeních – voálové záclony, batystové záclony, záclony z organzy, lněné záclony a závěsy, nehořlavé provázkové záclony ADO ( nejkvalitnější na českém trhu), blackoutové zatemňovací závěsy, saténové a sametové závěsy, luxusní záclony a závěsy pro náročné, dětské záclony a látky a další… V naší vzorkové prodejně v Kobylisích – Praha 8 máme více než  1 000 vzorů. S výběrem vhodné záclony či závěsu Vám poradíme a pokud budete chtít i odborně ušijeme, více na stránce servis… 

          

Více foto – záclony a závěsy do obýváku, moderní záclony, luxusní a voálové záclony, záclonové římské rolety , japonské posuvné stěny a další dekorace a bytový textil najdete v naší galerii…

Nová kolekce HECO 2015 – moderní záclony, závěsy a dekorační látky 

      

Více vzorů z nové kolekce Heco 2015 si prohlédněte v naší galerii …

Nové vzorečky záclon a závěsů z této kolekce již od dubna v našem studiu.

Nová jarní kolekce ADO – barevné záclony a závěsy

Nové vzory od dubna 2015 v naší nabídce … více …

          

Zde si prohlédněte si novou kolekci záclon, závěsů a dekoračních látek HECO 2014….

Letošní kolekce ADO 2014 – jarní a podzimní kolekce

Každoročně něměcká firma ADO rozšiřuje svoji kolekci o nové vzory záclon, závěsů a dekoračních látek.

Jarní kolekce je laděna především do pestrých barev a vzorů, hlavně květinových. Všechny záclony i závěsy jsou lehké a vzdušné. Záclony jsou ve velké většině na organzovém podkladu, aby působily odlehčeně a co nejméně ubíraly na světle.

Podzimní kolekce je navržena v country stylu. Všechny záclony i závěsy působí velice přírodně, i přes to, že jsou vyrobeny nejen z přírodních vláken. Jedná se většinou o hustší záclony, které se dají použít i jako lehčí závěsy. Barevně jsou laděny do přírodních odstínů, ale i výraznějších podzimních barev. Pruhované vzory se svým designem a strukturou velice hodí na římské rolety.

Pokud by se vám nějaký vzor líbil, neváhejte nás kontaktovat přes náš kontaktní formulář, nebo na email heimtex@heimtex.cz a nebo nás navštivte v naší vzorkové prodejně v Kobylisích – Praha 8 viz. kontakt.

Záclony, závěsy i dekorační látky zasíláme i na dobírku… Můžeme vám poslat pouze látku a nebo si záclony a závěsy můžete nechat v našem studiu na zakázku ušít…

Více z kolekce ADO 2014 si prohlédněte zde…

Podzimní kolekce ADO 2013 – záclony nejen do obýváku

Prohlédněte si novou podzimní kolekci záclon a dekoračních látek od německé firmy ADO, která je velice hezky sladěna do módních odstínů letošního podzimu. Moderní záclony, závěsy i dekorační látky jsou navrženy tak, aby se dali barevně kombinovat, a vytvářet tak krásné okenní dekorace a další textilní doplňky pro váš domov, jako jsou dekorační polštářky, ubrusy, či naprony.

Novinkou jsou např. žinilkové závěsy v několika barevných odstínech a provedeních – vzor kostka, proužek a úplně hladký závěs bez vzoru. Tyto závěsy, kromě toho, že velice hezky vypadají, mají i termo-izolační schopnosti.  Více foto záclony a závěsy podzimní kolekce ADO 2013 

Zde si prohlédněte kolekci ADO 2013

 Záclony, závěsy  a dekorační látky ADO

Jsme hlavními dovozci něměcké prestižní značky ADO do ČR, a tak materiály této značky tvoří největší část naší nabídky. Firma ADO je zárukou vysoké kvality a její kolekce se každoročně rozšiřuje o nové vzory dle posledních módních trendů.

Kolekce firmy ADO nabízí širokou škálu vzorů a designů – voálové záclony, organzy, provázkové záclony, záclony s všitými kamínky Swarovski, záclony s bordurou, stoprocentně zatemňovací blackout závěsy, nepropustné koupelnové látky a mnoho dalších zajímavých materiálů.

              

Výše uvedené provázkové záclony ADO vynikají svojí vysokou kvalitou, která nemá na českém trhu konkurenci. Jsou nehořlavé, stálobarevné a po zastřižení se netřepí. Vyrábí se v několika základních šířích a výškách. Na objednávku je možné dodat provázkové záclony až do výšky 6.00 m.

 Provázkové záclony – nové aktuální barvy

Provázkové záclony od firmy ADO  se vyrábějí v několika barevných odstínech. Pro tento rok  ADO nabízí provázkové záclony                v 15 barevných odstínech (viz. foto).

Provázkové záclony je možné objednat i v různých barevných kombinacích, přesně dle požadavků zákazníka. Krásně vypadá černobílá kombinace, a nebo si můžete vytvořit dekoraci z bílé provázkové záclony, a na krajích ji ozdobit barevnými pruhy, které suplují závěsy. Tím vznikne zajímavá vzdušná okenní dekorace.

Pro další informace např. o cenách provázkových záclon nás kontaktujte na tel. 777 291 048 a nebo nám napište na email heimtex@heimtex.cz.

      

Součástí kolekce firmy ADO jsou i nehořlavé záclony a dekorační látky vyrobené z Treviry CS, které se používají pro hotely, penziony, technické místnosti a další prostory, kde norma vyžaduje certifikát nehořlavosti.

Předností materiálů je ukončení záclon a závěsů vetkaným olůvkem. Závěsy od firmy ADO se liší od ostatních výrobců tím, že jsou utkány ve výškách a ne v klasických šířích 140 cm. Šití takto utkaných závěsů je mnohem jednodušší, nemusí se sešívat šíře látky k sobě, závěs nemá švy a u vzorovaných materiálů není potřeba brát více látky navíc pro sesazení vzorů.

Také zatemňovací blackout závěsy ADO mají tu výhodu, že jsou utkány ve výšce 300 cm, a tak při větší šířce okna nepropouštějí světlo skrz sešité švy.

Zde si můžete prohlédnout ukázky z ADO kolekce – záclony, závěsy a dekorační látky, nebo se podívat přímo na stránky výrobce www.ado-international.com

Záclony, závěsy a dekorační látky HECO

Naším dalším hlavním dodavatelem záclon, závěsů a dekoračních látek je německá firma HECO. 

Kolekce Heco nabízí rozmanitou škálu materiálů a vzorů. Designeři této firmy myslí opravdu na všechny, a tak v jejich kolekci naleznete záclony a závěsy všech možných stylů a materiálových složení, od romantických květovaných textílií až po naprosto moderní technické materiály, záclony a závěsy vhodné do obýváku, kuchyně, ložnice či dětského pokoje.

Kolekce se každým rokem rozrůstá o několik nových vzorů podle posledních trendů. Pro letošní rok  2013 vytvořili několik záclon a dekoračních látek v nehořlavé úpravě, vhodné hlavně do hotelů,                                                                    penzionů nebo např. škol.

Záclony jsou vyráběny v několika výškách ( min. ve 180 cm a 300 cm výšce), závěsy pak v šířích 140 cm a 150 cm, ale také ve výšce 280 nebo 300 cm ( vhodné na velká francouzská okna ).

Zajímavostí firmy Heco jsou některé záclony a závěsy, např. pruhované vzory, které jsou vyráběny jak ve vodorovných, tak i svislých pruzích. Tím vzniká možnost pro kombinaci a dají se tak vytvářet zajímavé a nápadité okenní dekorace.

Další inspirace záclony a závěsy v naší galerii.

                

Šití záclon a závěsů

Navštivte nás v našem studiu na adrese Praha 8, Davídkova 1115/75, kde nabízíme opravdu velké množství bytových textilií – záclony, závěsy, dekorační a potahové látky a další bytový textil. Poradíme vám s jejich výběrem, záclony a závěsy vám odborně ušijeme, a nebo si můžete objednat návštěvu naší designérky a technika  přímo do vašeho domova – více servis…