Servis – od návrhu po realizaci …

Máte atypické okno? Žádný problém. Naše studio si poradí s každým typem okna, ať již je šikmé, kulaté, stejně jako arkýř jakéhokoliv tvaru.

      

Zaměření – návrhy

Přímo u Vás v interiéru zaměříme a navrhneme vhodnou variantu zastínění oken, poradíme s typem zavěšení záclon a závěsů, tj. kolejničky či garnýže, umístění do stropu nebo zdi. Dále Vám navrhneme styl dekorace a doporučíme materiály, které jsou vhodné do Vašeho interiéru s ohledem na zařízení a vybavení.

Návrhy, zaměření a cenovou kalkulaci poskytujeme po Praze a blízkém okolí zdarma. Mimo Prahu a okolí si účtujeme pouze dopravné 15 Kč/km.

Montáže

Montujeme námi vyrobené kolejničky, garnýže, konzolerolety, žaluzie a plisé žaluzie do jakéhokoliv materiálu např. dřevo, panel, cihla, sádrokarton…

Šití

Záclony, závěsy, římské rolety, japonské stěny, ale i přehozy přes postel, dekorační polštářky či různé sedáky se šijí v šicí dílně, která je součástí našeho studia. Šijeme i z donesených materiálů. Šití záclon a závěsů je v našem studiu na profesionální úrovni. O dobrou kvalitu šití se starají švadleny, které jsou vyučeny v oboru. Záclony a závěsy šijeme na průmyslových šicích strojích, které jsou zárukou kvality.

Dekorace a údržba oken

Záclony a dekorace navrhneme, ušijeme, vyžehlíme a pověsíme. K záclonám a závěsům u nás zakoupených a ušitých poskytujeme i praní.

Navštivte nás na adrese: Studio Heimtex s.r.o., Horňátecká 447/1, Praha 8, 182 00, tel. 777 291 048