Látková roleta TRIOLA

Systém Triola  je nejmenším systémem volně visících rolet dostupných na trhu. Rolety Triola lze montovat přímo na okno, na zeď či na strop. Triola 2 je systém umožňující montáž jak na zeď, tak i do stropu. Věšáky této roletky jsou velmi podobné systému Triola, ale pouze vzhledem, nikoli velikostí úchytů. Triola 2 dokonale zaplňuje místo těchto dvou produktů. Svým vzhledem navazuje na styl Triola, oproti tomu technické řešení je bližší standardnímu věšáku volně visící rolety s možností uchycení jak do stěny, tak i do stropu. Lze také objednat systém s bočním silonovým vedením (fixace) umístěným po délce celého materiálu, dovoluje mít materiál neustále v blízkosti okenního skla. Každý systém má možnost úchytů bez šroubování.

Látková roleta Presto

Základní systém volně visících materiálových rolet, určených pro montáž na stěnu nebo do stropu. Složena je z ovládacího a navíjecího mechanismu a ze stínicí tkaniny.

Látková roleta DEN / NOC

Novátorské uvažování v textilních roletách. Roleta v provedení s dvojitým materiálem v horizontálních pásech s různou absorpcí světla. Dokonalé spojení žaluzie horizontální s atraktivitou textilní roletky. Roleta TRIOLA 2 DEN/NOC je sestavena z úchytů systému Trioly 2 napevno uchycené do montážního profilu PVC. Jeden konec látky je stále nalepený na hřídeli o průměru 17mm, zpevněné věšáky, druhý konec materiálu je zavěšený v blízkosti pomocného pásku brzdy nosného profilu PVC.

Látková roleta PASSIONATA

Jeden ze dvou systémů rolet v kazetě určených pro montáž do rámu okna. Plochá kazetka je  šroubovaná do zasklívací lišty okna, šroubování je takřka neviditelné, taktéž ploché vodící lišty jsou pomocí oboustranné lepící pásky šetrně umístěny na zasklívací lištu okna. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev (bílá, hnědá, šedá, žlutá, zelená, modrá, nebo též olepená ve zlatém dubu, světlém dubu, tmavém dubu, ořechu a mahagonu). Navíjecí systém je uložen v krycí kazetce, která pohledově splývá s oknem a vypadá, jako by byla jeho součástí. Dokonalostí zatemnění se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, které se lepí na okenní rám, a také pomocí speciálních neprůsvitných látek. Ovládání zajišťuje kuličkový řetízek. Passionata je velmi komfortní a hodí se na okna běžných rozměrů.

Žaluzie PLISSÉ

Plissé umožňuje kromě základní funkce stínící i velkou invenci k dotvoření interiéru a umocnění celkové architektury bydlení.

Její další velkou předností je množství technických provedení, tvarů (zkoseným, kulatým, obloukovým oknům), způsobů ovládání – to spolu s unikátní kolekcí textilií umocňuje atraktivitu tohoto výrobku, jehož obliba v poslední době stoupá.

Nabízíme několik druhů plissé od transparentní přes zatemňovacích po komorové blackoutové, které jak sám název napovídá umožňuje úplné zatemnění interiéru. Plissé je vhodné, jak pro vertikální tak pro horizontální systémy zastínění.