Konzole a garnýže

Dáváte přednost klasickému stylu zavěšení záclon a závěsů na tyčové konzole a garnýže? V naší nabídce naleznete klasické garnýže s krycím čelem, spouštěcí garnýže, tyčové konzole dřevěné, kovové, mosazné, nerezové, z ušlechtilé oceli a dalších povrchových úpravách.

Garnýže

Dodáváme garnýže s krycím čelem s pevnými nebo spouštěcími kolejničkami. Vybírat můžete z několika typů čel a barev v provedení lamino nebo masiv – Viz obrázek.

Spouštěcí garnýže

Pohyblivá garnýž se spouštěcími kolejničkami je jednoduchý, bezpečný a pohodlný způsob zavěšení záclon a závěsů. Pomocí provázku spustíte kolejničku do požadované výšky. Záclony se vysunou a vyperou i s plastovými jezdci, tím odpadá zdlouhavé upínání. Spouštěcí konzole ocení hlavně starší generace, pro které je věšení záclon a závěsů ve výšce velký problém. Pokud chcete zachovat Vaší původní garnýž, dodáme Vám a namontujeme pouze spouštěcí mechanismus, bez nutnosti výměny stávající garnýže.

Montáž provádíme do stropu i zdi.

Samozřejmostí je zaměření u Vás doma naším technikem.

Garnýže a spouštěcí mechanismy je možné objednat i bez montáže.

Konzole

Tyčové konzole nabízíme v provedení dřevo, mosaz, nerez, kov a dalších povrchových úpravách. Montáž konzolí provádíme do zdi i stropu.

Možné je vybírat z různých typů – jednotyč, dvoutyč, jednotyč se zadním lankem, různé typy zakončení a uchycení.

Záclony a závěsy mohou být na konzolích zavěšeny na klasické kroužky s háčkem nebo žabkou, a také na dekorační kroužky (ringle), které jsou aplikovány přímo na záclonu či závěs. Tyto dekorační kroužky Vám záclonu či závěs pravidelně nařasí, lehce se s nimi manipuluje a snadná je i údržba takto ušitých záclon – možné prát v pračce. Plastové dekorační kroužky (ringle) dodáváme ve třech velikostech a několika barevných provedeních.

      

Veškeré konzole a garnýže z naší nabídky naleznete vystavené v našem studiu na adrese:

Studio Heimtex s.r.o., Davídkova 1115/75, Praha 8, 18200, tel. 777 291 048