Interiérová žaluzie IDK

Jedna z nejpoužívanějších žaluzií naší výroby na trhu. Je ovládaná řetízkem, který zajišťuje vytahování a naklápění lamel. Tento typ žaluzie může být vybaven lamelou o síle 0.18 mm nebo 0.21 mm v celkové paletě 92 barev. Zajímavým prvkem je to, že žaluzie může být vybavena lamelou o šířce 16 mm, která dotváří velmi jemný profil a dojem z výrobku. Přesný chod žaluzie zajišťuje boční silonové vedení. Žaluzie IDK může být doplněna o ozdobnou Rondo lištu, která zjemní její celkový vzhled a dodává výrobku svěží a elegantní vzhled.

Vnitřní horizontální žaluzie STANDARD

Základní typ žaluzie, který může být využit buď v meziskelním nebo interiérovém provedení. Je zde využita lamela o síle 0.18 mm a šířce 25 mm, kde si zákazník může vybrat z 33 barevných variací. Žaluzie je postavena na nosiči 19 x 27 mm, který je v tomto provedení k dispozici pouze v bílé barvě. Ovládána je tyčkou a provázkem.

 

 Interiérová žaluzie MONOKOMANDO

Nejluxusnější, řetízkem ovládaná žaluzie v naší nabídce. Jsou v ní použity veškeré moderní technologie firmy Somfy. Dokonalý vzhled žaluzie zaručují buď lamely o šířce 25 mm nebo 16 mm v několika desítkách barevných odstínech, kde dokonale ladí veškeré komponenty.

 

 

 

Vnitřní horizontální žaluzie SUPER

Špičková rakouská mechanika zajišťuje u tohoto typu žaluzie snadné ovládání a delší životnost. Je postavena na profilu 19 x 27 mm a je zde na výběr několik barevných variant. Stejnou výhodu nabízejí i žebříčky a provázky, které jsou vždy sladěny s barvou lamely tak, aby tvořily celkový elegantní dojem z celého výrobku. Žaluzie SUPER může být vybavena lamelou o síle 0.18 mm nebo 0.21 mm v celkové paletě 92 barev. Ovládá se tyčkou a provázkem.
Nehodí se do plastových oken!

 

Vnitřní horizontální žaluzie IDS

Typ IDS je nejnovějším typem žaluzií do plastových oken a eurooken a vyznačuje se novými krytkami elegantního zaobleného tvaru. Žaluzie je ovládaná řetízkem, který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Celkové ovládání je příjemnější než u předchozího modelu IDK. Nosiče mohou být v barvě bílé, šedé a čtyřech odstínech hnědé barvy. Lamely jsou ve dvou šířkách – 25 a 16 mm a na výběr je několik desítek barev, včetně pastelových barev a imitací dřeva. IDS žaluzie je často vyhledávaná i pro její snadnější montáž /díky většímu počtu montážních otvorů/. Tento typ žaluzie lze vyrobit i v domykatelném (celostínícím) provedení a na přání zákazníka může být osazena brzdou, která zajišťuje aretaci lamel v jakékoli poloze bez nutnosti použití držáku řetízku.

Vnitřní bambusové žaluzie EURO 25

Pro komfortní ovládání žaluzie je použit osvědčený systém převodovky a řetízku. Uvedenou žaluzii lze opatřit také elektromotorem, který lze ovládat buď místním spínačem nebo dálkově. Typ EURO 25  je žaluzie, která je určená pro instalaci do křídel dřevěných eurooken a plastových oken. Montáž lze provést do zasklívací lišty s překrytím mechanismu a umístěním elegantní lišty. Ta dodává výrobku svou decentnost a jemnost. Žaluzie jsou standardně dodávány s bočním silonovým vedením, které zabraňuje jejím pohybům při vyklopení okna.

 

Vertikální žaluzie BLUE  LINE

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových, kancelářských, společenských a jiných reprezentačních prostor. Zároveň nahrazují tradiční prvky jako závěsy a záclony. Stále častěji se používají z důvodu ochrany alergiků, neboť jejich instalací dojde k citelnému provzdušnění interiéru. Současně je lze použít k zajímavému rozčlenění interiéru. Díky široké škále barev lze žaluzie sladit s interiérem. Vertikální žaluzie nabízíme v mnoha odstínech – téměř 70 druhů látek. Pro místnosti s počítačem se používají speciální látky „REFLEX“. Vertikální žaluzie jsou dnes také častým doplňkem jednacích místností či kancelářských budov.

Vertikální žaluzie mají možnost také atypického provedení – např. šikminy. Variant ovládání také nabízíme několik, ať už manuálních, tak i motorických