Dekoratérské studio bytového textilu

Naše dekoratérské studio Heimtex s.r.o. se zabývá především dekorací oken. Naší hlavní náplní je navrhování a realizace optimálního řešení a zastínění pro každý typ okna s ohledem na zařízení a vybavení interiéru. Záclony, závěsy, závěsné systémy, stínící techniku a další bytový textil Vám navrhneme, namontujeme, ušijeme a pověsíme – více servis. Vybavujeme byty, rodinné domy, hotely, penziony, restaurace, školky atd. Působíme na trhu již od roku 1995, a tak jsme za tu dobu nasbírali řadu zkušeností v oblasti zařizování interiérů bytovým textilem.

 

Cílem naší práce je maximální profesionalita, vstřícnost, individuální přístup, kvalita a na konci spokojený zákazník. Snažíme se společně s Vámi vytvořit bytové dekorace s ohledem na zařízení interiéru v jakémkoliv stylu – moderní, techno, klasický, romantický, zámecký atd.

 Naše studio

 

 

 

 

 Sortiment a služby

V našem studiu naleznete široký výběr záclon a závěsů, dekoračních látek, potahových látek, dekoračních polštářků,záclonové galanterie a výrobků ušitých přímo v naší šicí dílně (přehozy, kapsáře, sedáky atd.). Také zde můžete vidět vystavené vzorky garnýží, kolejniček, konzolí, rolet a žaluzií v různých barevných provedeních, tvarech a názorné ukázky ušitých záclon a závěsů včetně různých typů řasení. S výběrem materiálů Vám rádi poradíme jak při zaměření u Vás doma – více servis, tak i v naší prodejně. Pro velké množství těchto materiálů není vždy jednoduché zvolit správný typ a odstín, a proto Vám nabízíme zapůjčení vzorníků záclon a závěsů k Vám domů. Záclony a dekorační látky si můžete zakoupit i bez šití.

 Dětský koutek

Nezapoměli jsme ani na dětský koutek, aby si maminky mohly v klidu vybírat z naší bohaté nabídky bytových textílií.